معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
جستجو
برگزاری جلسه توجیهی با مدیران ستادی استانداری 1396/08/13
به گزارش معاونت آموزش و پژوهش
برگزاری جلسه توجیهی با مدیران ستادی استانداری

جلسه ی توجیهی با مدیران ستادی استانداری برای برگزاری هرچه باشکوه تر هفته پژوهش و فناوری در سال 1396 در محل دفتر مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری برگزار گردید.

در این نشست بر مشارکت بیش از پیش دفاتر ستادی استانداری در برگزاری هفته پژوهش و فناوری تاکید شد و مقرر گردید مدیران محترم نسبت به ارائه ی مستندات پژوهشی و فناوری خویش که در طول یکسال (از آبان ماه 1395 تا مهرماه 1396)اقدام نمایند و همچنین برای مشارکت در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری در هفته پژوهش و فناوری که در آذرماه 1396 برگزار خواهد شد اهتمام نمایند .

همچنین مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری از مدیران ستادی درخواست نمود نسبت به ارائه مستندات بر اساس شاخص های ارزیابی پژوهشی سال 1396 ارسالی از سوی وزارت کشور اهتمام لازم را داشته باشند تا بتوان با جمع بندی و تحلیل و ارائه گزارشی جامع از فعالیت های یکساله پژوهشی، آموزشی و فناوری و ارسال به موقع به وزارت کشور از جایگاه استان در سطح کشور در سال های گذشته دفاع نمود و آنرا ارتقاء بخشید.

همچنین مقرر گردید از دفاتر ستادی برتر در حوزه آموزش و پژوهش و فناوری در جشنواره منتخبین و برگزیدگان هفته پژوهش و فناورری استانی تقدیر به عمل آید.

تعداد بازدید: 84
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری : سمنان - بلوار بسیج - استانداری سمنان - معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری.  تلفن: 2129181

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ريزي، نوسازي وتحول اداری استانداري می‌باشد.
Powered by DorsaPortal