دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
رسیدگی به مشکلات مردمی در گفتگوی صمیمانه استاندار سمنان جناب آقای دکتر خباز با مردم شریف استان از طریق تلفن 111 1396/04/21
رسیدگی به مشکلات مردمی در گفتگوی صمیمانه استاندار سمنان جناب آقای دکتر خباز با مردم شریف استان از طریق تلفن 111
 جناب آقای دکتر خباز استاندار سمنان به همراه برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی در روز سه شنبه مورخ 20/4/96 در مجموعه سامد حضور یافتند و از طریق تلفن 111 مشکلات و نظرات مردم استان را شنیده و دستور پیگیری و رسیدگی به آن ها را صادر فرمودند.
در این گفتگو صمیمانه 23 نفر از مردم شریف استان با جناب آقای دکتر خباز استاندار سمنان به گفتگو پرداختند و ضمن تشکر از استاندار بابت فراهم نمودن چنین بستر ارتباطی مشکلاتی ازقبیل ثبت نام دانش آموزان در مدارس، کم بودن حقوق و مزایای برخی از شرکت های پیمانکاری ، کمبود آب در برخی از روستا ها، اشتغال و ... را با استاندار مطرح نمودند و استاندار دستور پیگیری و رسیدگی به آن ها ار صادر فرمودند. دربین تماس های مردمی ارتباطی از مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری برقرار گردید که از جناب آقای دکتر خباز استاندار سمنان بابت این اقدام ارزشمند و نگاه ویژه ایشان به دولت الکترونیک و رفع مشکلات مردمی از طریق سامانه سامد (تلفن 111) قدردانی و تشکر نمودند.
در پایان جناب آقای معینیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و معاونین بهزیستی و صندوق کار آفرینی امید گزارشاتی را در خصوص دور اول و دوم سفر ریاست جمهور ی به استان ارائه نمودند و استاندار خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی اعلام کردند اقدامات و خدماتی که از سوی دستگاه های اجرایی انجام میپذیرد را به طور شفاف اطلاع رسانی نمایند تا مردم از کارهای انجام گرفته از سوی دولت مطلع و آگاه گردند.

 
 
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal