دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
کسب رتبه دوم  استانداری سمنان در ارزیابی شاخصهای عموی و اختصاصی در بین 31 استانداری سراسر کشور 1396/10/09
کسب رتبه دوم استانداری سمنان در ارزیابی شاخصهای عموی و اختصاصی در بین 31 استانداری سراسر کشور

آقای معینیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری اعلام نمود :

در راستای اجرای مفاد ماده 81 قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه مربوطه ارزیابی عملکرد استانداریها در سال 1395 در قالب 36 شاخص و 6 محور عمومی شامل : 1- برنامه مهندسی نقش و ساختار دولت 2- برنامه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری 3- برنامه مدیریت سرمایه انسانی 4- برنامه خدمات عمومی در فضای رقابتی 5- برنامه صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری 6- برنامه استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و همچنین 50شاخص و در قالب6 محور اختصاصی شامل : 1- مدیریت بحران 2 توسعه مشارکت و نشاط سیاسی 3- توسعه شهری و روستایی 4- ارتقاء امنیت پایدار داخلی 5- هماهنگی امور اجتماعی و فرهنگی 6- امور اقتصادی ، مورد ارزیابی قرار گرفت . فرآیند ارزیابی با ابلاغ محورها و شاخصهای فوق الذکرتوسط وزارت محترم کشور به دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداریها آغاز گردید که به تبع آن این دفتر نسبت به ابلاغ شاخصها و دستورالعملها به دفاتر تخصصی و عمومی استانداری اقدام نمود. دفاتر تخصصی در یک بازه زمانی تعیین شده توسط وزارت محترم کشور نسبت به بارگذاری مستندات و اطلاعات در سامانه مدیریت عملکرد وزارت کشور ( تسما) اقدام و سپس این دفتر نسبت به بررسی و تائید آن اقدام نمود . در ادامه فرآیند ارزیابی دفاتر متناظر وزارت محترم کشور اطلاعات و مستندات وارده را مورد بررسی کارشناسی قرار داده و پس از تائید توسط وزارت محترم کشور ، سازمان امور اداری و استخدامی کشور نسبت به بررسی مستندات و مدارک و اطلاعات بارگذاری شده اقدام که نتایج توسط مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور به استانداریها ابلاغ گردیده است . بر اساس این ابلاغیه استانداری سمنان موفق شد در بین 31 استان کشور رتبه دوم را در شاخصهای عمومی و اختصاصی کسب نماید .

که در اینجا لازم می دانم از حمایتها و رهنمودهای استاندارمحترم و معاونین محترم ایشان و همچنین از همکاری و هم افزایی مدیران مرتبط در امر ارزیابی عملکرد که با این دفتر همکاری داشته اند تشکر و قدردانی نمایم .

تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal