دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
بازدید جناب آقای خدمتگزار رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی از فرمانداری شهرستان گرمسار 1396/10/10
بازدید جناب آقای خدمتگزار رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی از فرمانداری شهرستان گرمسار

جناب آقای خدمتگزار رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی و جناب آقای معینیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان و همچنین هیات همراه در روز چهارشنبه مورخ 96/10/6  از فرمانداری شهرستان گرمسار بازدید نمودند .

رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور ضمن حضور در فرمانداری شهرستان گرمسار و بازدید از امکانات آن فرمانداری ، میز خدمت ، اتاق های پرسنل و .. در جلسه متشکله که با حضور ایشان ، فرماندار محترم شهرستان گرمسار ، مدیرکل محترم دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان و سایر همکاران برگزار گردید بیان نمودند هدف همه دستگاه های اجرایی شهرستانی و استانی خدمت رسانی خوب به مردم است لذا ضروری است در سایه همفکری و همدلی ، روحیه تعامل و مسئولیت پذیری بین فرمانداری شهرستان و دستگاه های اجرایی شهرستانی در حد بسیار بالایی ترویج و تقویت شود تا بتوانیم ماموریت سنگین خدمت رسانی به مردم را به نحو احسن به انجام برسانیم . ایشان بیان نمودند با استفاده از فرصت ها و با قدر دانستن همراهی و همکاری بین فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان ضروری است نهایت تلاش و کوشش خود را در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم به کار ببندیم .

جناب آقای طاهری فرماندار شهرستان گرمسار در راستای ارائه خلاصه ای از مشخصات کلی شهرستان گرمسار بیان نمودند شهرستان گرمسار یکی از هشت شهرستان فعلی استان سمنان است و در غرب این استان قرار دارد و دارای وسعتی بالغ بر686،10 کیلو متر مربع میباشد. گرمسار طبق سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 دارای حدود 24000 هزار خانوارو حدود 100 هزار نفر جمعیت می باشد . شهرستان گرمسار به دو بخش مرکزی و ایوانکی تفکیک شده و دارای سه دهستان ( لجران ، حومه و ایوانکی) می باشد و مجموعا" 40 روستای دارای سکنه دارد . فرماندار محترم شهرستان گرمسار به مواردی از دستاوردهای دولت محترم تدبیر وامید در شهرستان گرمسار اشاره نمودند .

 
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal