دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
حضور جناب آقای چاوشی استاندار محترم سمنان در مجموعه سامد در روز پنج شنبه مورخ 96/12/10 و صحبت ایشان با مردم از طریق تلفن 111 1396/12/12
حضور جناب آقای چاوشی استاندار محترم سمنان در مجموعه سامد در روز پنج شنبه مورخ 96/12/10 و صحبت ایشان با مردم از طریق تلفن 111

جناب آقای چاوشی استاندار محترم  سمنان به  همراه هیئت همراه و  تعدادی از  مدیران کل و معاونین دستگاه های اجرایی در روز پنج شنبه مروخ 96/12/10 در مجموعه سامد حضور یافتند و از طریق تلفن 111 با مردم بزرگوار و شریف استان صحبت نمودند. در ابتدای جلسه جناب آقای معینیان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان توضیحاتی در خصوص سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) ارائه نمودند.  سپس جناب آقای چاوشی استاندار سمنان با  32 نفر از هم استانی های گرامی ارتباط برقرار کردند و در این گفتگوی صمیمانه، مردم موضوعاتی از قبیل اشتغال،محیط زیست،معضل آب، طرح های دانش بنیان، وام خوداشتغالی، تسهیلات کشاورزی، مشکلات شهری و ...  را با استاندار مطرح و ایشان دستور بررسی و رسیدگی به این درخواست ها و مشکلات را صادر نمودند.

 به طور نمونه در یکی از تماس های برقرار شده یکی از هم  استانی ها از شهرستان سرخه اعلام داشتند که همسرم بیکار است و میخواهیم به پرورش قارچ و زعفران بپردازیم و نیاز به حمایت داریم و استاندار به ایشان گفتند به فرمانداری سرخه مراجعه نمائید و ما نیز به فرماندار سرخه اعلام میکنیم که وام تولید اشتغال به شما پرداخت نمایند.

در یکی دیگر از تماس ها شهروندی از شهرستان سمنان بابت ارتباطی که استاندار با مردم از طریق تلفن 111برقرار نموده است تشکر و قدرانی کردند و همچنین از بازدید هایی که استاندار به طور سرزده از مجموعه های استان بعمل می آورند نیز تشکر کردند. این شهروند محترم در بخشی دیگر از صحبت هایشان معضل آب و ترمیم شبکه های فرسوده آب و فاضلاب را خواستار شدند و همچنین درخواست داشتند به فرودگاه سمنان نیز توجه ویژه ای داشته باشند زیرا میتواند به بحث صادرات کمک بکند.

در تماسی دیگر شهروندی از شهرستان مهدیشهر اعلام نمود که ساکن در مسکن مهر در شهرستان مهدیشهر هستند و ساختمان مسکن مهری که در آن سکونت دارند بسیار مشکل دارد و جاده آن نیز خاکی است و استاندار در پاسخ ایشان اعلام داشتند مشکلات مطرح شده را به بنیاد مسکن منتقل مینمائیم و از آن ها میخواهیم تا  به مشکلاتتان رسیدگی نمایند.

در پایان استاندار اعلام فرمودند باید به مردم خدمت بکنیم و امیدوارم که هر چند وقت یکبار و در فاصله زمانی کم با مردیم شریف استان از طریق تلفن 111 ارتباط برقرار نمایم.

 
تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal