دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
جلسه پاسخگویی به درخواست ها و شکایات مردمی از طریق تلفن 111در خصوص تنظیم بازار شب عید 1396/12/23
جلسه پاسخگویی به درخواست ها و شکایات مردمی از طریق تلفن 111در خصوص تنظیم بازار شب عید

جلسه پاسخگویی به درخواست ها و شکایات مردمی از طریق تلفن 111در خصوص تنظیم بازار شب عید  در روز دوشنبه مورخ 96/12/21 با حضور جناب آقای معینان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان، جناب آقای سلامتی مدیرکل دفتر  هماهنگی امور  اقتصادی استانداری سمنان، جناب آقای اسودی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ، جناب آقای میرعماد مدیرکل  جهاد کشاورزی استان و جناب آقای صیاد جو رئیس اتاق اصناف استان در مجموعه سامد برگزار گردید. درابتدای جلسه جناب آقای معینیان ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم به حاضرین جلسه فرمودند جلسه امروز بابت رسیدگی به مشکلات مردم در خصوص تنظیم بازار شب عید میباشد و مردم که از طریق تلفن 111 تماس برقرا مینمایند میتواند مشکلات خود را با مدیرکل مربوطه مطرح نمایند. سپس آقای صیاد جو رئیس اتاق اصناف در ادامه اعلام نمودند مردم خودشان باید بازرس باشند ودر صورت مشاهده هرگونه تخلف ، گرانفروشی و ... میتوانند گزارشات خود را از طریق تلفن 124 وتلفن  اصناف به ما اعلام نمایند و مطمئن باشند که در اسرع وقت پیگیری خواهد گردید.  سپس در ادامه جلسه مردم از طریق تلفن 111 با سامانه سامد تماس برقرار نموده و مشکلات خود را مطرح کردند.

به طور نمونه یکی از شهروندان  تسهیل فرایند خرید سوخت برای ماشین آلات شرکت گچ  سحرسمنان  ، را با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مطرح نمودند و آقای اسودی مدیرکل صنعت، معدن وتجارت  اعلام نمودند موضوع در دست بررسی و رسیدگی می باشد.

در یکی دیگر از تماس ها شهروندی از مهدیشهر تماس گرفتند و مشکلاتی را در خصوص صنف  آرایشگران زنانه شهرستان مهدیشهر مطرح نمودند که آقای صیاد جو رئیس اتاق اصناف سمنان اعلام نمودند درخواست شما را بررسی و پیگیری می نمائیم و چنانچه مشکلی در این خصوص باشد آن را رفع و به شما اعلام خواهیم کرد.

در تماسی دیگر شهروندی از شهرستان سمنان متفاوت بودن قیمت شاخه های گل در گلفروشی ها را مطرح نمودند ودرخواست رسیدگی در این خصوص را داشتند.

در پایان مدیران کل اعلام داشتند که با تمام توان نظارت ها و بازرسی ها ی لازم را در خصوص تنظیم بازار شب سال نو به عمل خواهند آورد تا مشکلی در این خصوص برای مردم ایجاد نگردد.

   

تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal