دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
حضور برخی از مدیران دستگاه های اجرایی در مجموعه سامد و پاسخگویی به درخواست ها و شکایت های مردم 1397/04/14
حضور برخی از مدیران دستگاه های اجرایی در مجموعه سامد و پاسخگویی به درخواست ها و شکایت های مردم

در روز سه شنبه مورخ 97/4/12  جناب آقای اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به همراه هیئت همراه، جناب آقای آلبویه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی  استان ، جناب آقای رستمی مدیرکل استاندارد و تحقیقات استان، جناب آقای مشتاقی معاون ادراه کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان،جناب آقای جنتی زاده معاون تامین اجتماعی استان و جناب آقای اخلاقی رئیس اتاق اصناف استان در سامانه سامد حضور یافتند. درابتدای جلسه جناب آقای معینیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی ضمن خیرمقدم به مدعوین در جلسه توضیحاتی را در خصوص سامانه سامد ارائه نمودند.

در ادامه جلسه به تعداد 10 نفر از مردم شریف استان از طریق تلفن 111 با برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به گفتگو پرداختند و موضوعاتی از قبیل توزیع سهمیه آرد نانوایی ها، گرفتن پروانه بهره برداری،اشتغال ، قطعی برق و   ...   مطرح گردید و مقرر گردید ضمن بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی پیگیری های لازم معمول نمایند.

به عنوان نمونه طی  تماسی که توسط یکی از شهروندان شهر سمنان  برقرار گردید مشکل سهمیه   توزیع آرد  را مطرح نمودند که  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام نمودند مدارک و مستندات مربوطه را خدمت ایشان بیاورند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

در یکی دیگر از تماس های برقرار شده شهروندی از دامغان  درخواست داشتند تا پروانه بهره برداری برای تولید کپسول های آتشنشانی برای ایشان صادر شود و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت  اعلام فرمودند پیگیری های لازم   بابت رفع مشکل شما بعمل خواهد آمد.

 طی تماس دیگر شهروندی از سمنان درخواست  اشتغال داشتند و معاون اداره کل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی اعلام نمودند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه نمائید تا شما را برای اشتغال معرفی نمائیم.

در چند تماس برقرار شده دیگر مردم مشکلاتی را در  خصوص قطع آب و برق را مطرح نمودند که آقای معینیان مدیرکل مدیریت عمکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اعلام فرمودند  پیگیری های لازم جهت به حداقل رساندن مشکلات را بعمل خواهیم آورد.

تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal