دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
حضور مدیران کل آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و نوسازی و تجهیز مدارس  در سامانه سامد و پاسخگویی از طریق تلفن 111 1398/02/21
حضور مدیران کل آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و نوسازی و تجهیز مدارس در سامانه سامد و پاسخگویی از طریق تلفن 111

در روز چهارشنبه مورخ 97/2/18 جناب آقای دستورانی مدیرکل آموزش و پرورش استان ، جناب آقای جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و  جناب آقای هژبری  مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، در سامانه سامد حضور یافتند. درابتدای جلسه جناب آقای معینیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری  ضمن خیرمقدم به مدعوین در جلسه توضیحاتی را در خصوص سامانه سامد ارائه نمودند. سپس  در ادامه جلسه به تعداد 17 نفر از مردم شریف استان از طریق تلفن 111 با مدیران دستگاه های اجرایی به گفتگو پرداختند و موضوعاتی از قبیل احداث مدرسه، تجهیز مدارس، سرویس ایاب و ذهاب مدارس، امکانات تفریحی و ورزشی و ... مطرح گردید و مقرر گردید ضمن بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی پیگیری های لازم معمول نمایند.

به طور نمونه در یکی از تماس های برقرار شده دهیار روستای حق الخواجه اعلام داشتند، حیاط دبستان آن روستا آسفالت ندارد و وضعیت نامناسبی دارد که آقای هژبری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس در پاسخ به ایشان گفتند انشاا... از طریق سهمیه نهضت آسفالت، حیاط مدرسه را آسفالت خواهیم کرد.

در یکی دیگر از تماس ها شهروندی از روستای نردین شاهرود  درخواست داشتند تا یک دبیرستان پسرانه در آن روستا احداث گردد و آقای دستورانی مدیرکل آموزش و پرورش اعلام داشتند برای احداث دبیرستان حداقل جمعیت دانش آموزان باید 70 نفر باشد که حد نصاب دانش آموزان آن روستا به این تعداد نرسیده است  ولی ما قول میدهیم صد درصد هزینه ایاب و زهاب دانش آموزان برای رفتن به دبیرستان های مناطق همجوار آن روستا را پرداخت نمائیم.

در تماسی دیگر شهروندی به نمایندگی از اولیای بچه های ورزشکار در زمینه رشته ورزشی اسکیت  تماس حاصل نمودند و اعلام داشتند یک پیست اسکیت مناسب در استان وجود ندارد و هزینه های  خرید وسایل این ورزش بسیار گران است و درخواست توجه بیشتر مسولین به این ورزش را داشتند و آقای جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان به ایشان گفتند این موضوع را بررسی و نتیجه را به ایشان اعلام خواهند کرد.

در تماسی دیگر خانم محترمی که از روستای نردین تماس گرفته بودند اعلام داشتند که روستای نردین امکانات ورزشی کمی دارد و مربی ورزشی ندرایم که مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام داشتند موضوع را پیگیری میکنند و سعی میکنیم تا با کمک بسیج آن روستا کلاس های ورزشی را راه انداری نمائیم.

تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal