دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
حضور مدیران کل محیط زیست، منابع طبیعی و امور اراضی استان در سامانه سامد 1398/03/11
حضور مدیران کل محیط زیست، منابع طبیعی و امور اراضی استان در سامانه سامد

در روز چهارشنبه مورخ 98/03/08  جناب آقای عبدوس مدیرکل محیط زیست  استان، جناب آقای حیدریان  مدیرکل منابع طبیعی استان و جناب آقای مرادی حقیقی مدیرکل امور اراضی استان در سامانه سامد حضور یافتند. درابتدای جلسه جناب آقای معینیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری  ضمن خیرمقدم به مدعوین در جلسه توضیحاتی را در خصوص سامانه سامد ارائه نمودند.

در ادامه جلسه به تعداد 14 نفر از مردم شریف استان از طریق تلفن 111 با مدیران دستگاه های اجرایی به گفتگو پرداختند و موضوعاتی از قبیل سند زمین، پاسگاه محیط بانی، امور پرسنلی کارکنان و ...  مطرح گردید و مقرر گردید ضمن بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی پیگیری های لازم معمول نمایند.

به عنوان نمونه طی  تماسی که توسط یکی از شهروندان روستای کالپوش با 111 برقرار گردید اعلام دشتند که منطقه خوش ییلاق در روستای نردین قبلاً پاسگاه محیط بانی داشته است که متاسفانه جمع آوری شده است و باعث افزایش شکار در منطقه شده است و درخواسست داشتند تا مجداً این پاسگاه محیط بانی فعال گردد که آقای عبدوس مدیرکل محیط زیست در پاسخ به ایشان گفتند برای راه انداری دوباره پاسگاه نیازبه  اعتبارات لازم  و نیروی انسانی و تجهیزات محیط بانی است و امیدوارند با پیگیری هایی که بعمل می آورند این امر محقق گردد.

در یکی دیگر از تماس های برقرار شده شهروندی از روستای افتر  سرخه  اعلام داشتند  پلاک های آن منطقه را اشتباه ثبت ملی  کرده اند که این امر باعث دردسرهای بسیاری برای مردم آن منطقه شده است که آقای حیدریان مدیرکل منابع طبیعی استان به ایشان گفتند بحث اصلاح نقشه آن منطقه در دستور کار قرار دارد و امیدواریم هرچه سریعتر مشکل رفع گردد.

 طی تماس دیگر شهروندی از میامی درخواست داشتند تا هرچه سریعتر سند زمین های ایشان صادر گردد تا بتوانند طرح های دامداری را برروی آن زمین اجرایی نمایند  و جناب آقای مرادی حقیقی مدیرکل امور اراضی استان به ایشان گفتند پرونده شما را به شورای نظارتی استان برده ایم تا به صورت شرایط خاص مورد بررسی قرار گیرد .

در تماس دیگر شهروند خانمی درخواست شغل برای همسر خود را داشتند که آقای معینیان مدیرکل مدیرت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاداری اعلام داشتند که پیگیری های لازم را از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعمل میآورند و نتیجه را به ایشان اعلام خواهند کرد.  

تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal