دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
حضور مدیران کل صنعت، معدن و تجارت، استاندارد و تحقیقات صنعتی، شهرک شرکت های صنعتی در مجموعه سامد 1398/04/20
حضور مدیران کل صنعت، معدن و تجارت، استاندارد و تحقیقات صنعتی، شهرک شرکت های صنعتی در مجموعه سامد

در روزچهارشنبه  مورخ 198/4/19  جناب آقای اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به همراه هیئت همراه، جناب آقای آلبویه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی  استان ، جناب آقای رستمی مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، ، استان و جناب آقای اخلاقی رئیس اتاق اصناف استان در سامانه سامد حضور یافتند. درابتدای جلسه جناب آقای شریفی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی ضمن خیرمقدم به مدعوین در جلسه توضیحاتی را در خصوص سامانه سامد ارائه نمودند.

در ادامه جلسه به تعداد 21 نفر از مردم شریف استان از طریق تلفن 111 با برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به گفتگو پرداختند و موضوعاتی از قبیل توزیع سهمیه آرد نانوایی ها، گرفتن پروانه بهره برداری،اشتغال و ... مطرح گردید و مقرر گردید ضمن بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی پیگیری های لازم معمول نمایند.

به عنوان نمونه طی  تماسی که توسط یکی از شهروندان شهر سمنان  برقرار گردید اعلام داشتند که نانوایی آزاد پز دارند و سهمیه آردی که دریافت مینمایند کفاف پخت روزانه ایشان را نمیدهد و آقای اسودی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به ایشان گفتند درخواستی را به صورت کتبی به صنعت، معدن و تجارت ارسال نمائید تا بررسی گردد و نتیجه به شما اعلام گردد.

در یکی دیگر از تماس های برقرار شده شهروندی  اعلام داشتند که مغازه لاستیک فروشی دارند و به دلایلی نتوانستند نمایندگی فروش را کسب نمایند و در حال حاضر بابت تهیه لاستیک دچار مشکل شده اند که آقای اسودی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان به ایشان گفتند همین امروز به معاونت بازرگانی صنعت، معدن و تجارت مراجعه کنید و  درخواست خود را ارائه نمائید و بنده نیز پیگیری مینمایم تا مشکل شما رفع گردد.

 طی تماس دیگر شهروندی از سمنان درخواست داشتند تا بر فعالیت آژانس های تاکسیرانی اسنپ ها نظارت بیشتری شود و فعالیت های اینگونه آژانس ها به صورت قانونمند صورت پذیرد و آقای اسودی به ایشان گفتند در کمیسیون نظارت این مسئله را مطرح کردیم و قرار شد تا تذکرهای لازم به اتحادیه هاداده شود

در تماسی دیگر فردی که دانشجوی دکتری در رشته معدن بودند درخواست اشتغال در بخش معدن را داشتند که آقای اسودی به ایشان گفتند ما در این بخش نیازمند جذب نیرو هستیم وشما باید از وزات خانه متبوع اقدام نمائید تا در صورت صلاحدید شما را جذب نمایند.

تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal