دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
جناب آقای  کشاورزیان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و جناب آقای موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان  در روز چهارشنبه مورخ 98/9/6در مجموعه سامد حضور یافتند و از طریق تلفن 111 با مردم شریف استان سمنان صحبت نمودند. 1398/09/12
جناب آقای کشاورزیان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و جناب آقای موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در روز چهارشنبه مورخ 98/9/6در مجموعه سامد حضور یافتند و از طریق تلفن 111 با مردم شریف استان سمنان صحبت نمودند.

جناب آقای کشاورزیان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و جناب آقای موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در روز چهارشنبه مورخ 98/9/6 در مجموعه سامد حضور یافتند و از طریق تلفن 111 با مردم شریف استان سمنان صحبت نمودند. در ابتدای جلسه جناب آقای شریفی مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم خدمت حاضرین درجلسه توضیحاتی در خصوص سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) ارائه نمودند. سپس 21 نفر از هم استانی های گرامی با تلفن 111 ارتباط برقرار نموده که در ذیل چند نمونه از گفتگو های مردم با مدیران عامل آب و فاضلاب روستایی و شرکت توزیع برق استان را ملاحظه می نمائید:

در تماس یکی از شهروندان ازروستای قوشه دامغان با تلفن 111 اظهار داشتند به مد ت سه هفته است که در خواست نصب کنتور آب را به آبدار روستا داده ام و لی تا کنون اقدامی صورت نگرفته است و جناب آقای کشاورزیان مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی در پاسخ به ایشان اعلام داشتند پیگیری های لازم را بعمل می آورند و نتیجه را به شما اعلام خواهیم کرد.

در تماسی دیگر شهروندی اظهار داشتند برای برق رسانی به ملکی در روستا از شرکت توزیع برق درخواست انشعاب برق کردم و شرکت توزیع برق به بنده گفتند خودم باید هزینه های اتصال به شبکه برق را پرداخت نمایم و این برای من مقرون به صرفه نیست و جناب آقای موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق در پاسخ به ایشان گفتند چنانچه مکان مورد نظر شما در محدوده قانونی باشد بدون گرفتن یک ریال برق را به ملک شما وصل خواهیم کرد ولی چنانچه در محدود قانونی نباشد هزینه های اتصال به شبکه برق بر عهده خود شخص می باشد.

در تماس دیگر شخصی از روستای خان خودی اظهار داشتند در شهرک بالای روستا با توجه به اینکه چندین خانوار درآن ساکن هستند آبرسانی صورت نگرفته است و چندین بار از آب و فاضلاب شهرستان پیگیری کردیم ولی تا کنون آب شهرک وصل نشده است و جناب آقای کشاورزیان در پاسخ به ایشان گفتند اجازه دهید بررسی و پیگیری های لازم را بعمل آوریم و نتیجه را به شما اعلام خواهیم کرد.

تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal