دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی
جستجو
جناب آقای میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر  در  روزچهارشنبه مورخ 98/12/21  به منظور رسیدگی و پاسخگویی به درخواست ها و شکایت های مردمی از طریق تلفن 111 با مردم صحبت نمودند. 1399/01/05
جناب آقای میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر در روزچهارشنبه مورخ 98/12/21 به منظور رسیدگی و پاسخگویی به درخواست ها و شکایت های مردمی از طریق تلفن 111 با مردم صحبت نمودند.

جناب آقای میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر در روزچهارشنبه مورخ 21/12/98 به منظور رسیدگی و پاسخگویی به درخواست ها و شکایت های مردمی از طریق تلفن 111 با مردم صحبت نمودند.

درابتدای جلسه جناب آقای شریفی مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری توضیحاتی را در خصوص سامانه سامد ارائه نمودند.

در ادامه جلسه، تعداد 16 نفر از مردم شریف شهرستان مهدیشهر با سامانه 111 تماس برقرار نمودند که در ذیل چند نمونه از گفتگو های مردم با فرماندار را ملاحظه می نمائید:

در تماس شهروندی با تلفن 111 اظهار داشتند، در منطقه دربند گاز کشی انجام شده است ولی هنوز علمک های گاز به ما واگذار نشده است و درخواست رسیدگی دارم، جناب آقای میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر در پاسخ به ایشان اعلام داشتند پیگیری های لازم در این خصوص را بعمل خواهند آورد.

شهروندی دیگر طی تماس با سامانه 111 اظهار داشتند، از کارگران شهرداری مهدی شهر هستند، حقوق بسیاری از کارگران چند ماه معوق شده است و فرماندار شهرستان مهدیشهر درپاسخ به ایشان اعلام داشتند دستور رسیدگی در این خصوص را خواهم داد.

تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 نشاني دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان- دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و حقوقي استانداري - تلفن : 33443662
آدرس پست الكترونيكي دفتر  : bazresi_semnan@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal